(البته من خودم هنوز امتحان نکردم چون کارت DVP ندارم. ولی بدلیل درخواستهای زیاد دوستان این مطلب را از اینترنت پیدا کردم و بطور کامل درج کردم. لطفا" دوستانی که امتحان کردند و جواب گرفتند اطلاع بدن)

قبل از هرچیز شما به یک کارت دی وی بی یا همان کارت رسیور که قابلیت دریافت دیتا را دارد نیاز دارید . قیمت این کارت ها در بازار ایران از ۷۵۰۰۰ تومان شروع میشه و برو بالا ... مثل ویزن پلاس برد قرمز یا اسکای استار و یا کارتهایی مانند نوا و نکسوس ... .

بعد از اینکه شما این کارت را تهیه کردید دیش ماهواره تان را به سمت ماهواره EutelsatW3 که در 7 درجه شرقیه نشانه می روید . روی ترانسپوندر 11446 27500 VERTICAL رفته و اسکن کنید . از میان کانال های دیتا یافت شده که علامت دیسکت سبز رنگ کنار آنها دیده می شود کانال streaming را انتخاب کنید .

شما باید نرم افزار SKYNET را هم دانلود کرده باشید . این نرم افزار را با جستجو در گوگل می توانید پیدا کنید و به آسانی دانلود کنید که حجم کمی هم دارد . بعد از دانلود کردن این برنامه محتویات آن را در پوشه modules برنامه progdvb (که آخرین ورژن آن را می توانید از اینجا دانلود کنید) بیاندازید . تکرار می کنم در داخل پوشه ای که گفتم نه جای دیگر چون در غیر اینصورت کار نخواهد کرد .

قسمت دوم :

در ادامه کار بعد از اینکه برنامه SKYNET را دانلود کردید محتویات آن را داخل پوشه modules در دایرکتوری برنامه progdvb بیاندازید . حال برنامه progdvb را اجرا کرده و از منوی services گزینه skynet را انتخاب کنید. پس از چند لحظه پنجره تمام صفحه ای باز خواهد شد که در سمت چپ آن خطوط رنگی می بینید که مدام در حال تکان خوردن و حرکت هستند . آنها همان نشانگر های دانلود شما هستند . یعنی حالا شما واقعا در حال دانلود هستید .

اکنون موقع حساس فرا رسیده است . شما باید بدانید در حقیقت چه دانلود می کنید . حالا دکمه G را از روی کیبرد بزنید . خواهید دید که پنجره بزرگ اسکای نت به دو قسمت تبدیل شده است . در سمت چپ همان خطوط را خواهید دید ولی سمت راست کمی فرق کرده است . شما اسم هایی را می بینید که از بالای صفحه تا پایین آن ادامه دارند . اینها در حقیقت پسوند های فایل های قابل دریافت هستند . مانند : mpg. avi. rar. zip. و غیره ...

شما بادکمه های فلشی کیبرد می توانید روی آنها حرکت کنید . خواهید دید که آنها دارای دو پرانتز باز و بسته می باشند . برای انتخاب هر یک از فرمت های دلخواه برای دانلود با حرکت دکمه های فلشی روی آن قرار گرفته و به سمت چپ آن اسم حرکت کنید و دکمه + را فشار دهید . برای لغو انتخاب آن دکمه - را فشار دهید . حال روی اولین پرانتز از سمت چپ رفته و کلید + را برای انتخاب حداقل سایز دانلود بر حسب بایت فشار دهید . در پرانتز سمت راست نیز با فشردن کلید + حداکثر سایز دلخواه را وارد کنید . برای کم کردن سایز از کلید - استفاده کنید .

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 12 اردیبهشت 1390    | توسط: بهنام مبارکی    | طبقه بندی: hack pc and site،     | نظرات()