و اما مبحث کارت سوخت:

کارت سوخت یه چیپ مغناطیسی بدون بارکد دیجیتالی هست و کارت خوان یک ریدر و رایتر مغناطیسی متصل به شبکه offline هستش . تمام اطلاعات خودرو و سهمیه بر روی کارت ذخیره شده است و قابل تغییر از طریق دستگاههای کارت خوان می باشد! شبکه آنلاین نیست و فقط کارت خوان ها هر صبح ساعات 7-8 به شبکه متصل می شن و خودشون رو بروز می کنند (مثلا اگه بخوان یه کارت رو غیره فعال کنند شناسه کارت رو وارد می کنند کارت خوان بعد از اتصال و بروز رسانی اون کارت رو در Black list خودش قرار می ده‌)


برای جعلش می شه:

- از کارت کپی بگیرید و از کارت دوم استفاده کنید بدون اینکه سهمیه کارت اول کم بشه و یا تغییری کنه!

- با یافتن Hashcoding اطلاعات ذخیره شده روی کارت رو تغییر بدید!

و اما چگونه؟

دستگاهی به نام MSR سری 205 این امکان رو به شما می ده که کارتهایی مثل کارت سوخت رو که از بارکد دیجیتالی استفاده نکردند رو کپی و یا در اطلاعات ذخیر شده آن تغییر بدید ى همچنین برای یافت Hashcoding می شه از نرم افزارهای کرکینگ استفاده کرد و ...

نحوه خرید MSR:

دستگاه رو از ایران نمی شه خرید!

نزدیکترین و مطمئن ترین جاهایی که می شه گیر آورد دلال های مصری و تایوانی هستش که دو کارخانه بزرگ این دستگاهها در این کشور ها قرار دارند!

15 سال زندان در خارج از کشور داره و تو اینجا احتمالا جرمش اعدام باشه!

قیمتش بین 800 الی 1300 دلار هست ! با این دستگاه میشه تمام کارت های مغناطیسی رو جعل کرد و یا تغیرات دل خواه خودمون رو بدیم ! بطور مثال می شه از کارت های عابر بانک ، کردیت کاردها و ... کپی گرفت ! کار کردن باهاش راحت نیست اما کار نشد نداره ، MSR خیلی خوبه و بسیار کارآمد:

نوشته شده در تاریخ سه شنبه 6 اردیبهشت 1390    | توسط: بهنام مبارکی    |    | نظرات()